نرم محققان سال آینده اخبار علمی و آموزشی

نرم: محققان سال آینده اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار حوادث دادگاه مهدورالدم بودن زن را بخاطر رابطه نامشروع پذیرفت ، آخرین اوضاع پرونده مردی که همسرش را کشت

هفدهم دی سال 92 سوران 45 ساله که عراقی است به بهانه هدیه دادن به همسر 32 ساله ایرانی اش به نام اکرم چشم های او را بست و او را با طناب خفه کرد و جنازه وی را به ح

آخرین اوضاع پرونده مردی که همسرش را کشت/دادگاه مهدورالدم بودن زن را بخاطر رابطه نامشروع پذیرفت

عبارات مهم : آخرین

هفدهم دی سال 92 سوران 45 ساله که عراقی است به بهانه هدیه دادن به همسر 32 ساله ایرانی اش به نام اکرم چشم های او را بست و او را با طناب خفه کرد و جنازه وی را به حاشیه نهر فیروز بهرام برد و دفن کرد. این مرد که از صحنه های جنایت فیلم ” گرفته بود با کشف گوشی موبایلش و به دست آمدن فیلم های جنایت، لب به اعتراف گشود.

رکنا نوشت:مرد عراقی در دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه ایستاد و گفت: زنم را کشتم چون به رابطه او با دوست صمیمی ام فرمان پی برده بودم. من باید فرمان را هم می کشتم.

وی در تشریح جزییات آشنایی با همسرش گفت: سال 70 جهت کار به کشور عزیزمان ایران آمدم و به عنوان نظافتچی در منزل های مردم کار می کردم. درآمد بدی نداشتم تا اینکه دوستم فرمان اکرم را به من معرفی کرد. او می گفت اکرم دختر خوبی است.من هم پیشنهاد فرمان را پذیرفتم ولی چون شناسنامه نداشتم نتوانستم ازدواجم را با اکرم ثبت کنم، فقط او را عقد دائم در آوردم.

دادگاه مهدورالدم بودن زن را بخاطر رابطه نامشروع پذیرفت ، آخرین اوضاع پرونده مردی که همسرش را کشت

اما دو روز بعد از ازدواجمان فهمیدم که فرمان پنج سال با اکرم دوست بوده هست. می خواستم او را طلاق بدهم ولی چون التماس کرد دلم برایش سوخت.

وی ادامه داد: یکسال و نیم با اکرم زندگی کردم و ما زندگی خوبی داشتیم تا اینکه دوباره متوجه رابطه پنهانی فرمان و زنم شدم. من به کلانتری رفتم و از آنها شکایت کردم. فرمان به یک ماه زندان و 99 ضربه شلاق محکوم شد ولی باز هم دست از سر همسرم برنداشت. چون همسرم پرستار یک پیرزن بود ، سه روز در هفته را به منزل نمی آمد.

هفدهم دی سال 92 سوران 45 ساله که عراقی است به بهانه هدیه دادن به همسر 32 ساله ایرانی اش به نام اکرم چشم های او را بست و او را با طناب خفه کرد و جنازه وی را به ح

آخرین بار هنگامی که با پیرزنی که اکرم در منزل اش کار می کرد تماس گرفتم و شنیدم هشت ماه است که همسرم به منزل او نرفته هست، تصمیم به قتل زنم گرفتم. به اکرم گفتم جهت تولدش یک هدیه خریده ام و باید اجازه دهد چشم و دست هایش را ببندم تا هدیه را به او بدهم. او هم قبول کرد. هنگامی که چشمان اکرم را بستم طناب را دور گردنش انداختم و او را خفه کردم. بعد جنازه را داخل کارتن گذاشتم و با وانت به حوالی نهر فیروز بهرام بردم و دفن کردم.من از صحنه های قتل فیلم گرفتم تا بعدها آن را تماشا کنم و شاید به خاطر خیانتی که اکرم و دوستم به من کرده بودند آرام شوم.

در پایانان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و با توجه به اعتقاد متهم به مهدورالدم بودن قربانی، او را از حکم قصاص معاف و به 10 سال زندان و پرداخت دیه محکوم کرد. حکم صادره در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد ولی سوران از زندان درخواست اعسار را مطرح کرد.

این مرد دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی امین مقدم زهرا و با حضور دو قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد و گفت: توان پرداخت دیه را به صورت یکجا ندارم. حالا 30 ماه است که در زندانم و از هیات قضایی تقاضا دارم با درخواست اعسارم موافقت کنند تا دیه همسرم را به صورت ماهانه 3میلیون تومان به خانواده او بپردازم. در آخر جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

دادگاه مهدورالدم بودن زن را بخاطر رابطه نامشروع پذیرفت ، آخرین اوضاع پرونده مردی که همسرش را کشت

واژه های کلیدی: آخرین | ایران | زندان | ایرانی | دادگاه | رابطه نامشروع | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs