نرم محققان سال آینده اخبار علمی و آموزشی

نرم: محققان سال آینده اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی در مورد «هموطن زرتشتی» بر مبنای حقوق شهروندی عمل شود/ در انجام وظایف قانونی و

بافت‌های فرسوده باید به صورت محله ای و البته بر مبنای طرح‌های تفصیلی احیاء شوند و دولت آماده همکاری در این زمینه است. 

در مورد «هموطن زرتشتی» بر مبنای حقوق شهروندی عمل شود/ در انجام وظایف قانونی و

روحانی: در مورد «هموطن زرتشتی» بر مبنای حقوق شهروندی عمل شود/ در انجام وظایف قانونی و عمل به وعده ها، تردید نخواهم کرد

عبارات مهم : ایران

بافت های فرسوده باید به صورت محله ای و البته بر مبنای طرح های تفصیلی احیاء شوند و دولت آماده همکاری در این زمینه هست.

رییس جمهور راهپیمایی بزرگ اربعین را نماد علاقه مسلمانان و ملت ما به خاندان رسالت و اهل بیت(ع) دانست و افزود: علاقه به حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) جهت ملت ما از ابعاد فرهنگ اسلامی، آزادی و آزادگی، مردم سالاری دینی و فرهنگ والای ایثار و شهادت از اهمیت فراوان برخوردار است.

در مورد «هموطن زرتشتی» بر مبنای حقوق شهروندی عمل شود/ در انجام وظایف قانونی و

به گزارش عصر کشور عزیزمان ایران به نقل ایسنا،حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز دوشنبه و در دیدار رییس و اعضای شورای شهر و همچنین شهردار تهران، آیت الله هاشمی رفسنجانی رحمت الله علیه را اسلام شناسی انقلابی و دلبسته به مردم خواند و گفت: ایشان معلم صبر و تحمل و نیز علاقه به ملت و آبادانی کشور عزیزمان ایران بود.

رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به حضور پرشور و معنادار مردم در انتخابات سال های 92، 94 و 96، خاطر نشان کرد: نخستین پاسخ به امید، نشاط و رأی مردم؛ وحدت در دولت، مجلس و شوراهای شهر، از جمله شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت خدمت به شهروندان و توسعه ملی و محلی است.

بافت‌های فرسوده باید به صورت محله ای و البته بر مبنای طرح‌های تفصیلی احیاء شوند و دولت آماده همکاری در این زمینه است. 

روحانی با اشاره به حضور شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در جلسات هیأت دولت به عنوان نماد همکاری دستگاه اجرایی و مدیریت شهری، افزود: حضور شهردار متخصص و با تجربه ای که با اتفاق آراء برگزیده شده، مزیت شورا و شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران است.

رییس جمهور «تأمین منابع مالی پایدار» و «حفظ روحیه، نشاط و همکاری اجتماعی» را دو محور مهم در مدیریت کلانشهرها خواند و گفت: شوراها و شهرداری ها با همفکری و یاری دولت باید به این سمت حرکت کنند. معماری قدیمی پایتخت کشور عزیزمان ایران از بااهمیت ترین عنصرهای جالب پایتخت است و علاوه بر آن می توان فضاهای مناسب گردشگری را توسعه داد و به سمتی حرکت کرد که پایتخت کشور عزیزمان ایران به جای ساکنان دائمی، جهت گردشگران و ساکنان موقت جالب تر باشد.

روحانی با تشریح جلسات، برنامه ها و کارها دولت در زمینه احیای بافت های فرسوده و اهمیت آن در اصلاح سیمای شهر و آرامش شهروندان، افزود: بافت های فرسوده باید به صورت محله ای و البته بر مبنای طرح های تفصیلی احیاء شوند و دولت آماده همکاری در این زمینه است.

در مورد «هموطن زرتشتی» بر مبنای حقوق شهروندی عمل شود/ در انجام وظایف قانونی و

رییس جمهور همچنین بر حفظ محیط زیست و بویژه حراست از باغ های باقیمانده و توسعه فضای سبز، انطباق معماری و شهرسازی بر اصول علمی و الگوهای بومی، توجه به امور فرهنگی در مسیر ارتقای نشاط اجتماعی، همکاری همه دستگاه ها و نهادها جهت کنترل آلودگی هوا، توسعه خطوط ریلی شهری و حمل و نقل عمومی تأکید کرد.

روحانی اهتمام در مقابله با فساد و مسدود کردن زمینه های آن را مهم دانست و افزود: آبروی کشور در گرو مبارزه قاطعانه و غیرگزینشی در دستگاه های عمومی و اجرایی علیه فساد است.

بافت‌های فرسوده باید به صورت محله ای و البته بر مبنای طرح‌های تفصیلی احیاء شوند و دولت آماده همکاری در این زمینه است. 

رییس جمهور استحکام نظام را در گرو استحکام قانون اساسی در عرصه نظارت و اجرا دانست و ادامه داد: همه قوا، نهادها و دستگاه ها موظفند در مسیر استحکام و تقویت قانون اساسی، بویژه در ارتباط با حقوق مردم حرکت نمایند.

روحانی همچنین در مورد مسئله پیش آمده جهت هموطن زرتشتی عضو شورای شهر یزد، تصریح کرد: در این زمینه قانون اساسی وظیفه را روشن کرده و باید مُرّ قانون اساسی، حقوق شهروندی، اعتماد عمومی و وحدت جامعه رعایت شود.

در مورد «هموطن زرتشتی» بر مبنای حقوق شهروندی عمل شود/ در انجام وظایف قانونی و

رییس جمهور در این ارتباط ادامه داد: در انجام وظیفه قانونی، وعده و برنامه هایی که به مردم داده ام، هرگز تردید و عقب نشینی نکرده و نخواهم کرد.

در ابتدای این جلسه مهندس محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران، دکتر نجفی شهردار تهران؛ روسای کمیسیون های برنامه و بودجه، معماری و شهرسازی، محیط زیست و سلامت، حمل و نقل و عمران، فرهنگی و اجتماعی، نظارت و حقوقی؛ و همچنین دکتر مسجد جامعی با ارائه گزارشی از کارها شورای اسلامی شهر و شهرداری تهران، ضمن تقدیر از توجه رییس جمهور و دولت به عنوان مدیریت شهری، مواردی را در زمینه ضرورت مدیریت واحد شهری و طی سریع تر مراحل تدوین لایحه آن، راهکارهای تأمین منابع مالی پایدار، نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، رعایت قواعد شهرسازی، ضرورت توجه به فضای سبز و محیط زیست، مقابله با آلودگی هوا، کم کردن ترافیک و خدمات فرهنگی و اجتماعی به شهروندان مطرح نمودند.

اعضای شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران خواستار حمایت هر چه زیاد دولت در تدوین لوایح و ساز و کارهای قانونی در جهت مدیریت یکپارچه شهری و نیز تأمین منابع پایدار مالی شدند.

واژه های کلیدی: ایران | همکاری | مدیریت | شورای شهر | حسن روحانی | رییس جمهور | شورای اسلامی | شورای شهر تهران | شورای عالی انقلاب فرهنگی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs