نرم محققان سال آینده اخبار علمی و آموزشی

نرم: محققان سال آینده اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری خبر خوش معاون سیما راجع به کلاه قرمزی

تنها یک روز بعد از آن که مدیرکل دفتر نمایش خانگی خبر داد. درحال حاضر بنا به دستور قضائی تا پیگیری حقوقی، توزیع کلاه قرمزی تعلیق شده است هست. معاون سیما اعلام ک

خبر خوش معاون سیما راجع به کلاه قرمزی

خبر خوش معاون سیما راجع به کلاه قرمزی

عبارات مهم : طراحی

تنها یک روز بعد از آن که مدیرکل دفتر نمایش خانگی خبر داد. درحال حاضر بنا به دستور قضائی تا پیگیری حقوقی، توزیع کلاه قرمزی تعلیق شده است هست. معاون سیما اعلام کرده؛ احتمالا خبرهای خوبی راجع به همکاری تلویزیون و عوامل سازنده این مجموعه عروسکی پرطرفدار حاصل خواهد شد.

خبر خوش معاون سیما راجع به کلاه قرمزی

روز یکشنبه حسین پارسایی راجع به علت توزیع نشدن کلاه قرمزی در شبکه نمایش خانگی گفته بود: «صدور پروانه نمایش جهت کلاه قرمزی تابع شرایط بروکراتیک مابین دو شرکت صداوسیما و امور سینمایی و ابلاغ مجدد قضائی است که در صورت حل اختلاف موارد به شکل مقتضی انجام می شود».

حالا مرتضی میرباقری معاون سیما که در طول ماه های اخیر هم بارها گفته درهای تلویزیون به سمت عوامل سازنده مجموعه «کلاه قرمزی» باز هست؛ به مهر گفته: جلسات بسیار خوبی با عوامل این مجموعه داشته ایم، به هرحال ما در رسانه ملی هر لحظه میل به داشته ایم از ظرفیت دوستان خود استفاده کنیم و امیدواریم راجع به این برنامه هم در چند هفته آینده خبرهای خوبی داشته باشیم.

تنها یک روز بعد از آن که مدیرکل دفتر نمایش خانگی خبر داد. درحال حاضر بنا به دستور قضائی تا پیگیری حقوقی، توزیع کلاه قرمزی تعلیق شده است هست. معاون سیما اعلام ک

او در بخشی از سخنانش هم به وضع برنامه های سینمایی شبکه های متفاوت تلویزیونی که برنامه «هفت» هم یکی از آنهاست، پرداخته و راجع به روند پیشِ روی تولید برنامه سینمایی «هفت» در شبکه سه سیما گفته: ما راجع به سینما انواع راهبردها را داریم و شبکه های متفاوت باید به صورت یک منظومه هر یک بخشی از بازی اساسی که ما طراحی می کنیم، برعهده بگیرند. من از دوستان خواستم برنامه جامعی طراحی شود که تیمی درحال طراحی این برنامه جامع هستند تا سهم هر شبکه مشخص شود و بعد از تدوین آن، نخستین بخش از اجرای این روش برعهده شبکه سه و برنامه «هفت» گذاشته می شود.

البته آنطور که از سخنان معاون سیما برمی آید، فعلا خبری از ارایه آن راهبردها نیست. آنچنان که خودش در ادامه سخنانش دراین باره گفته: زمانی که این روش مشخص شود، ما ۲ هفته بعد از آن برنامه «هفت» را روی آنتن می بریم. البته شبکه ها برنامه هایی جهت خود دارند ولی این برنامه ریزی ها جهت نهایی شدن در معاونت سیما باید ذیل همان روش مهم قرار بگیرد.

برنامه «هفت» که پیش از این با اجرا و سردبیری بهروز افخمی در شبکه سه به تولید می رسید، قبل از ماه مبارک رمضان متوقف شد و بعد از آن مشورت ها جهت گزینش مجری و سردبیر این برنامه ادامه یافت. این برنامه تاکنون چندین مجری و کارشناس را در دوره های متفاوت به خود دیده است و در دوره حضور بهروز افخمی در برنامه نیز با حاشیه هایی همراه بود.

خبر خوش معاون سیما راجع به کلاه قرمزی

روزنامه شهروند

واژه های کلیدی: طراحی | نمایش | مجموعه | برنامه | سینمایی | کلاه قرمزی | برنامه ریزی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs