نرم محققان سال آینده اخبار علمی و آموزشی

نرم: محققان سال آینده اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات احتمال از بین بردن عادل غلامی از تیم ملی وجود دارد / خوش‌خبر

به گزارش تسنیم، تمرین عصر امروز (یکشنبه) تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران با قهر کردن عادل غلامی مدافع وسط با تجربه تیم ملی همراه بود. امیر خوش خبر سرپرست تیم

احتمال از بین بردن عادل غلامی از تیم ملی وجود دارد / خوش‌خبر

خوش خبر: احتمال از بین بردن عادل غلامی از تیم ملی وجود دارد

عبارات مهم : ایران

حذف عادل غلامی از تیم ملی والیبال یکی از گزینه های سرمربی تیم ملی است.

به گزارش تسنیم، تمرین عصر امروز (یکشنبه) تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران با قهر کردن عادل غلامی مدافع وسط با تجربه تیم ملی همراه بود. امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در این مورد اظهار داشت: تمام بازیکنان در طول اردوها به طور کامل در اختیار کادر فنی بودند و همه جلسات تمرین بدون هیچگونه حاشیه ای سپری شد. توصیه ای که در طول تمرینات به عنوان نقطه قوت اردوها می توان از آن نام برد نظم و دیسیپلین حاکم بر اردو بود.

احتمال از بین بردن عادل غلامی از تیم ملی وجود دارد / خوش‌خبر

وی ادامه داد: متاسفانه در آخر تمرین امروز و در حالی که تنها یک روز به اعزام تیم به اردوی تدارکاتی ترکیه باقی مانده درگیری لفظی مختصری بین عادل غلامی و یکی از بازیکنان پیش آمد. متاسفانه عادل حرکت خوبی انجام نداد و به حالت قهر تمرین تیم را ترک کرد. به اعتقاد کادر فنی به خاص شخص کولاکوویچ یکی از بزرگترین اشتباهاتی که او می توانست انجام دهد همین حرکت بود.

سرپرست تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران ادامه داد: جهت ما مقصر اصلا مهم نیست و توصیه مهم قضیه این است که ایشان تصمیم درستی در لحظه ای که عصبانی شد نگرفت. او می بایست صبر می کرد و منتظر اتمام تمرین می شد، سپس مسئله خود را با کادر فنی مطرح می کرد و مثل سال های گذشته که ما پرسشها را بطرف می کردیم به این مورد هم پیگیری می شد. ما انتظار داشتیم این مسئله خیلی راحت بطرف شود و مانند هر لحظه دوستی و اتحاد حرف اول را در اردوی تیم ملی بزند.

به گزارش تسنیم، تمرین عصر امروز (یکشنبه) تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران با قهر کردن عادل غلامی مدافع وسط با تجربه تیم ملی همراه بود. امیر خوش خبر سرپرست تیم

خوش خبر تصریح کرد: کادر فنی و کلاکوویچ مجبور هستند در حال حاضر تصمیم بسیار مشکل بگیرند. ما تصمیم گیری در این عنوان را به فردا موکول کردیم تا در این وقت قضیه را به درستی بررسی کنیم.

وی ادامه داد: چیزی که ممکن است و حتی خود من هم بر آن اصرار دارم این است که عادل غلامی به خاطر درآوردن پیراهن تیم ملی و ترک تمرین جریمه بسیار سنگینی را مجبور خواهد شد. درجه و میزان این تنبیه را فردا اعلام خواهیم کرد. ما فرصتی تا ترک کشور عزیزمان ایران جهت اردوهای تدارکاتی نداریم و تعجب ما این است که عادل غلامی که یکی از منظم ترین و خوش اخلاق ترین بازیکنان حاضر در اردوهای تیم ملی تاکنون بوده آیا چنین تصمیمی گرفته هست. او بازیکن بسیار مثبتی جهت تیم ملی بود ولی نمی دانم آیا از نظر معنوی و روانی ناگهان درگیری پیدا کرد و چنین تصمیمی گرفت. تصور این که بازیکنی در یک دیدار رسمی چنین تصویر العملی داشته باشد و با در آوردن پیراهن خود و بازی را ترک کند جهت ما قابل تصور نیست.

سرپرست تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران ادامه داد: یکی از گزینه های ما جهت برخورد با عادل غلامی از بین بردن او از تیم ملی هست. تحلیل کلاکوویچ هم این است که او عادل را از تیم ملی کنار نگذاشته، بلکه خودش اردو را ترک کرده هست. اگر ما از این مسئله به سادگی عبور کنیم اداره کردن تیم در مراحل بعدی سخت خواهد شد.

احتمال از بین بردن عادل غلامی از تیم ملی وجود دارد / خوش‌خبر

خوش خبر اظهار کرد: خوشبختانه ما اسامی نهایی بازیکنان را هنوز اعلام نکرده ایم و این وقت را داریم تا در صورت خط خوردن عادل غلامی بازیکن دیگری را جایگزین او کنیم. من اصلاً دوست نداشتم که کار به اینجا کشیده شود. ولی هنگامی که می بینم که کلاکوویچ جهت حفظ نظم و مصالح تیم ممکن است چنین تصمیمی بگیرد از او حمایت خواهم کرد.

واژه های کلیدی: ایران | بازیکنان | تیم ملی والیبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs